LIFT SUMMUM

ABSOLÚTNE OMLADENIE

Ošetrenie LIFT SUMMUM

Vekom koža stráca pružnosť, pevnosť a stáva sa čoraz tenšou. Strata pružnosti a tonicity vedie k uvoľneniu línií a vzniku vrások. Laboratóriá Guinot okrem prístrojového ošetrenie Hydradermie Lift vyvinuli aj manuálne spevňujúce ošetrenie LIFT SUMMUM. Jedná sa o exkluzívnu starostlivosť o pleť, ktorá poskytuje komplexné spevnenie a okamžité tlmenie známok únavy a starnutia tváre, krku a dekoltu.

Tajomstvo procedúry

LIFT SUMMUM DOUBLE EXFOLIATION – Dvojitá exfoliácia

Odstránia sa odumreté bunky pomocou kombinovaných mechanických a enzymatických účinkov dvojitej exfoliácie. Účinok je zosilnený extraktom z papáje, celulosemickými časticami a ovocnými kyselinami (kyselina citrónová, vínna, glykolová a jablčná), pre hladšiu, jasnejšiu a mäkšiu pleť. Tieto aktívne zložky stimulujú obnovu buniek a sú schopné zadržať vodu v pokožke.

LIFT SUMMUM MASSAGE – Masáž

Masážna technika masážnym sérom aplikovaná v oblasti tváre, krku a dekoltu stimuluje podkožné tkanivo, podporuje prenikanie aktívnych látok a zrýchľuje krvný obeh k lepšiemu okysličeniu pokožky. Pokožka sa vypne, zatiaľ čo aktívne sérum obohatené o prísady pomáha obnoviť pružnosť pokožky.

LIFT SUMMUM FILLER – Protivráskový zmizík

Gulička aplikátora proti vráskam umožňuje dodať kyselinu hyalurónovú a ostatné hodnotné zložky krúživými pohybmi priamo do vrások. Aplikátor pomáha vylepšiť textúru pokožky vďaka svojmu dvojitému mechanickému a biologickému pôsobeniu. Vrásky sú menej badateľné, očné okolie, čelo, vrásky úsmevu a dekolt sú hladšie.

LIFT SUMMUM FACIAL LIFT A DÉCOLLETÉ LIFT

Pleťová maska na tvár a prípravky na ošetrenie dekoltu zavŕšia ošetrenie okamžitým vyhladzovacím účinkom – obnovujú pevnosť, komfort, žiarivosť a mladší vzhľad.

VÝSLEDKY – KRÁSA – po 50-ich minútach

Pleť tváre a dekoltu je viditeľne pevnejšia, mladšia, rozžiarená, jemné línie a vrásky sú vyhladené. Účinok je očarujúci už po prvom stretnutí pokožky s predvedenou NOVINKOU.